Choose a language

Vítejte na stránkách společností
KESAT, a.s. & KEBA Holding

Naše automatizační technologie šetří Vaše provozní náklady

Proč KESAT

Společnost KESAT, a.s. byla založena v roce 1991 bývalými pracovníky Výzkumného ústavu dřevařského v Jihlavě a rakouskou společností KEBA AG. Oborem činnosti je optimalizace, automatizace a vizualizace výrobních procesů v několika průmyslových odvětvích.

Po celá devadesátá léta je hlavním fokusem trh zpracování dřeva, od roku 2000 společnost doplňuje výrobní program o projekty v kamenoprůmyslu a zemědělství.

Nástup finanční krize v roce 2008 je pro KESAT, a.s. důvodem pro rozšíření portfolia nabízených služeb a počíná obchodovat s automatizací KEBA AG, které je zaměřena pro segment plastikářských strojů a robotiku.

Pro zákazníky typu OEM zastupuje KESAT, a.s. obchodně mateřskou společnost KEBA AG pro Českou republiku, Slovensko, Polsko a Maďarsko.

Od založení do současnosti podnik realizoval stovky projektů pro široké spektrum zákazníků, počínaje úpravami elektrického a softwarového vybavení pilařských provozů až po komplexní dodávky provozních, řídících a vizualizačních elektronických automatizačních systémů, zabezpečuje na těchto zařízeních rovněž servisní služby.

Naše zařízení řídí a monitorují výrobní procesy po celé Evropě a Rusku. Hlavní důraz je kladen na vysokou přidanou hodnotu pro zákazníka, vyšší efektivitu ve zpracování suroviny a energetickou úsporu technologického procesu, při využití vlastního a stále zdokonalovaného know-how.