Choose a language

Archiv

Zde naleznete archiv našich novinek

5.9.2018

Robotické pracoviště s využitím excentrické brusky AOK

Náš partner, společnost Ferrobotic, uvedla na trh nový, plně elektrický nástroj s názvem AOK. Jedná se o kompakt skládající se z aktivní kontaktní příruby, elektrické excentrické brusky (leštičky) a související kabeláže a rozvodu médií. Max. přítlačná síla pak dosahuje 160N, maximální otáčky 10.000 ot.min-1, spotřeba vzduchu pro kompenzaci přítlačné síly 20-30l.min-1,.

Čtěte více

31.8.2018

Retrofity vstřikolisů – sběr provozních dat

Klientům, řečeno ve zkratce, šetříme investiční a provozní náklady. Pro oblast plastikářských výrob máme připraveno koncepční řešení sledování a řízení výroby, fungujícího na podobné platformě jako populární OPC řešení. Jak je u nás zvykem, i tento koncept jsme založili na továrních produktech KEBA AG a propracovali ji jako dodávku na klíč, od rozhraní s podnikovým informačním systémem až po vstřikolis.

Čtěte více

23.8.2018

Robotické aplikace

Nové klienty oslovujeme jak s nabídkou dodávky kompletních pracovišť na klíč, tak i s nabídkou realizace testů kvality provedení. V Jihlavě disponujeme moderním zkušebním pracovištěm, na kterém jsou našimi programátory-technology realizovány brousící, nebo leštící úlohy zadané našimi zákazníky.

Čtěte více