Choose a language

Novinky

Zde naleznete aktuální novinky z naší společnosti

19.10.2018

Článek o Kesatu ve Veletržních novinách

Po úspěšném vystoupení na 60.mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně napsali o nás článek také ve Veletržních novinách.

Čtěte více

1.10.2018

Dny architektury s prohlídkou Hornovy vily

U příležitosti dalšího Dne architektury v Jihlavě ze dne 29.9.2018 si mohli zájemci prohlédnout prvorepublikovou vilu z počátku 30.let na ulici Jiráskova 65 (dnešní KESAT).

Čtěte více

27.9.2018

Pozvání na mezinárodní strojírenský veletrh 2018

Srdečně zveme všechny zájemce o robotiku zejména o robotické broušení a leštění na další mezinárodní strojírenský veletrh do Brna.

Čtěte více

6.9.2018

Robotické pracoviště s pásovou bruskou nové generace ABG

Novinkou posledního roku v naší nabídce jsou pracoviště osazená pásovou bruskou ABG od společnosti Ferrobotics. Jsou vivinuta specielně pro broušení malorozměrových dílů o vysoké produkci, ale lze s nimi řešit i povrchové úpravy větších dílů.

Čtěte více

5.9.2018

Robotické pracoviště s využitím excentrické brusky AOK

Náš partner, společnost Ferrobotic, uvedla na trh nový, plně elektrický nástroj s názvem AOK. Jedná se o kompakt skládající se z aktivní kontaktní příruby, elektrické excentrické brusky (leštičky) a související kabeláže a rozvodu médií. Max. přítlačná síla pak dosahuje 160N, maximální otáčky 10.000 ot.min-1, spotřeba vzduchu pro kompenzaci přítlačné síly 20-30l.min-1,.

Čtěte více

31.8.2018

Retrofity vstřikolisů – sběr provozních dat

Klientům, řečeno ve zkratce, šetříme investiční a provozní náklady. Pro oblast plastikářských výrob máme připraveno koncepční řešení sledování a řízení výroby, fungujícího na podobné platformě jako populární OPC řešení. Jak je u nás zvykem, i tento koncept jsme založili na továrních produktech KEBA AG a propracovali ji jako dodávku na klíč, od rozhraní s podnikovým informačním systémem až po vstřikolis.

Čtěte více

Najděte další novinky v našem archivu: