Choose a language

Novinky

Zde naleznete aktuální novinky z naší společnosti

14.5.2019

Napsali o nás v Technickém týdeníku

I letos píše Technický týdeník o inovativních řešeních našich pracovišť pro broušení a leštění.

Čtěte více

29.10.2018

STÄUBLI INNOVATION DAYS 2018

Letos se v rakouském Welsu poprvé představí společnost Stäubli i se svými obchodnímy partnery v rámci akce Stäubli Innovation Days. Na automatizační schůzce z oblasti robotiky čekají na návštěvníky profesionální exponáty, vzrušující přednášky a především rakouská premiéra zřejmě nejvýkonnější generace SCARA v historii robotiky - nová řada TS2-SCARA.

Čtěte více

19.10.2018

Článek o Kesatu ve Veletržních novinách

Po úspěšném vystoupení na 60.mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně napsali o nás článek také ve Veletržních novinách.

Čtěte více

1.10.2018

Dny architektury s prohlídkou Hornovy vily

U příležitosti dalšího Dne architektury v Jihlavě ze dne 29.9.2018 si mohli zájemci prohlédnout prvorepublikovou vilu z počátku 30.let na ulici Jiráskova 65 (dnešní KESAT).

Čtěte více

27.9.2018

Pozvání na mezinárodní strojírenský veletrh 2018

Srdečně zveme všechny zájemce o robotiku zejména o robotické broušení a leštění na další mezinárodní strojírenský veletrh do Brna.

Čtěte více

6.9.2018

Robotické pracoviště s pásovou bruskou nové generace ABG

Novinkou posledního roku v naší nabídce jsou pracoviště osazená pásovou bruskou ABG od společnosti Ferrobotics. Jsou vivinuta specielně pro broušení malorozměrových dílů o vysoké produkci, ale lze s nimi řešit i povrchové úpravy větších dílů.

Čtěte více

Najděte další novinky v našem archivu: