Choose a language

Článek o Kesatu ve Veletržních novinách

19.10.2018

Po úspěšném vystoupení na 60.mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně napsali o nás článek také ve Veletržních novinách.

Zde je uvedena citace celého článku:
Na skupinovém stánku upoutá pozornost návštěvníků část automatizovaného robotického pracoviště pro broušení a leštění jihlavské firmy KESAT, která je českou dceřinnou společností rakouské KEBA. KESAT se v robotice specializuje právě na tento úzký segment trhu. Díky tomu dokáže vyvíjet pracoviště podle konkrétních požadavků
a možností zákazníka.
“KEBA je technologická špička v robotických pracovištích. Synergie nám v oboru přináší skvělé výhody,” říká šéf obchodu společnosti KESAT Pavel Herman. Na co je hrdý, je robotické pracoviště pro broušení kabin manipulačních zařízení, které letos předali německému klientovi. “Čas na obrobení jedné kabiny je o 19 minut kratší, než kdyby ji brousili lidé. Navíc je výsledek kvalitnější,” říká Pavel Herman.
Robotické pracoviště s pásovou bruskou nové generace umožňuje aktivní řízení rychlosti pásu a přítlaku na obrobek. Takže se může brousit nahrubo a na tomtéž pásu se provádí i finální leštění nerezů či lakovaných plastů.

Veletržní stánek Kesat