Choose a language

Obecná automatizace

Dodávky automatizačních řešení pro průmysl

 

KESAT je dodavatelem automatizačních řešení pro výrobní linky.

I pro naše partnery a zákazníky z řad výrobců jednoúčelových strojů, dopravníků či jiných technologií nalezneme v našem portfoliu mnoho zajímavého. Zkušenosti s ovládáním strojů, či kompletních technologií, uplatňujeme v projektech dodávek automatizace a řízení vašich zařízení.

 
 

DODÁVKY AUTOMATIZAČNÍCH ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Pro bezchybnou realizaci automaticky či poloautomaticky řešených úloh a bezchybnost a dlohodobost jejich řešení je opět třeba důkladné a pečlivé analýzy potřeb zákazníka, pochopení a znalost koncepce a konstrukce strojního zařízení. Požadavky na množství a kvalitu produkce, míru zautomatizování výrobního procesu (tj. např. míra zapojení lidského prvku do pracovního procesu, související bezpečnostní a legislativní požadavky atd.).
Naše zařízení jsou připraveny na sběr a předávání dat podnikovým informačním systémům a na pořadavky Průmyslu 4.0.
Náš tým kvalifikovaných techniků a konstruktérů disponuje dostatečnými kompetencemi na to, aby naše řešení uspokojilo i toho nejnáročnějšího zákazníka.

SERVIS

Realizujeme jak servisy záruční a pozáruční, tak i servisy prediktivní. Maximálně se snažíme u zákazníků nasazovat vzdálenou správu (monitoring) jejich linek, kde případný nekorektní stav na výrobním zařízení může být odstraněn bez potřeby přímého zásahu podstatně rychleji, než dojezdem na místo instalace.