Choose a language

Automatizace
v dřevozpracujícím průmyslu

Dodávky automatizačních řešení od roku 1991

 

KESAT je partnerem v oblasti dodávek automatizačních řešení pro technologie výrobních linek.

Se zákazníky konzultujeme jejich představy a požadavky (třeba na výkon a produkci technologie), tyto požadavky následně promítneme do našich technologických znalostí a zkušeností. Výsledné řešení představeno zákazníkovi a jím schváleno a následně realizováno jako dodávka na klíč.

 
 

DODÁVKY NOVÝCH AUTOMATIZAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Nejdůležitějším prvkem našich dodávek je měření objemu dřevní hmoty ať už na příjmu materiálu, nebo i při samotném zpracování (v průběhu zpracování na konečný produkt). Přesným měřením lze dosáhnout vyšší produkce a efektivnosti při výrobě. Vaše linky dovedeme kompletně „rozhýbat“, operátoři mají k dispozici širokou škálu volby režimů od kompletně automatických, přes různé zákaznické kombinace, až po manuální obsluhu.
Konstrukční řešení akceptuje také druh a křivost zpracovávaného druhu dřevin.

 

REKONSTRUKCE A PŘESTAVBY LINEK

Starším linkám dokážeme vdechnout nový život. Tam, kde strojní konstrukce linky ještě postačuje, provádíme rekonstrukce a modernizace na aktuální standard.
I pro klienty, kteří jsou vázáni na svoje stávající výrobní linky a nechtějí realizovat dodávky kompletních nových technologií, máme zajímavá řešení. Na počátku je opět důkladná analýza aktuálního stavu a následuje doporučení ke změnám. Je jen na zákazníkovi, jakou cestou se rozhodne jít. Zda modernizací, nebo se na základě analýzy návratnosti vynaložených prostředků rozhodne raději pro novou technologii.

SERVIS

Realizujeme jak servisy záruční a pozáruční, tak i servisy prediktivní. Maximálně se snažíme u zákazníků nasazovat vzdálenou správu (monitoring) jejich linek, kde případný nekorektní stav na výrobním zařízení může být odstraněn bez potřeby přímého zásahu podstatně rychleji, než dojezdem na místo instalace.

Vybrané realizované úlohy